1.jpg

1.png

1.png

2.jpg

2.png

2.png

3.jpg

3.png

3.png

4.jpg

4.png

1.png

5.jpg

5.png

2.png

6.jpg

6.png

3.png

7.jpg

7.png

1.png

8.jpg

8.png

2.png

9.jpg

9.png

3.png

10.jpg

10.png

1.png


Zabezpieczenie lakieru nowego auta w Warszawie

Zakup nowego samochodu daje mnóstwo radości. Niestety najnowsze lakiery wodne są niezwykle delikatne i narażone na matowanie w wyniku działania promieni słonecznych, wżery od ptasich odchodów, jak i pewne substancje spotykane na drogach (smoła, soki z drzew). Bardzo często w wyniku stosowania silnej chemii podczas mycia auta, dochodzi do zmatowienia lakieru i powstania mikrorys. Warto pamiętać, że nie zabezpieczona powłoka dosyć szybko straci swój pierwotny blask. Rozwiązaniem problemu jest oferowany przez nas specjalny pakiet ochronnych powłok ceramicznych, stworzony z myślą o właścicielach nowych pojazdów. Dzięki naszemu pakietowi przygotujemy Twoje auto najbezpieczniejszymi metodami oraz skutecznie zabezpieczymy przed szkodliwymi czynnikami. Po takim zabiegu będziesz mógł cieszyć się idealnym lakierem przez długi czas.

Zabezpieczenie lakieru auta w Warszawie- co obejmuje nasz pakiet?

W pakiecie tym staramy się zabezpieczyć każdy detal auta (np. lakier, felgi, klosze lamp, szyby, el. chromowane, części nielakierowane). Przed przystąpieniem do tego procesu pojazd przechodzi wielogodzinny etap przygotowawczy. Czyścimy go z naleciałości i zabezpieczeń fabrycznych, czyli resztek smarów czy klejów. Ponadto zajmujemy się delikatną korektą niedoskonałości pofabrycznych, posalonowych czy potransportowych. Wykonujemy profesjonalne zabezpieczenie lakieru samochodu, stosując do niego najlepsze powłoki ceramiczne z całego świata. Na życzenie klienta zabezpieczymy także wnętrze samochodu, zadbamy o każdy detal, używając do tego jedynie sprawdzonych kosmetyków. Zajmujemy się również impregnacją skóry. Proponujemy kompleksowe zabezpieczenie lakieru nowego auta. Powłoka ochronna nakładana jest także na nadkola, wnętrza felg czy zaciski hamulcowe. Dzięki temu każdy element nowego samochodu łatwiej Ci będzie utrzymać w jak najlepszym stanie. Pakiet obejmuje także zabezpieczenie elementów komory silnika, co ograniczy jej brudzenie i zachowa na dłużej estetyczny wygląd.

Gwarancja maksymalnej ochrony, czyli ceramika i folia ochronna

Możesz też uzupełnić zabezpieczenie lakieru nowego auta poprzez zaaplikowanie foli ochronnej - www.shinefactory.pl/folie-ochronne .Połączenie dwóch metod to gwarancja jeszcze skuteczniejszej, podwójnej ochrony lakieru. Zastosowanie tych zabiegów jest korzystne ekonomiczne oraz wizualnie. Co najważniejsze, takie zabezpieczenie lakieru samochodu w Warszawie sprawi, że Twoje auto na długie lata pozostanie jak nowe. Kompleksowy zabezpieczony lakier mniej się brudzi, gdyż zanieczyszczenia nie przywierają tak do wyjątkowo śliskich powierzchni. Warto dodać, że aplikacja folii ochronnej nie wpływa na kolor lakieru.

Zapraszamy Shine Factory Warszawa

Zakres cen- zapraszamy do cennika.

Prosimy o zapoznanie się z dokładną listą zabiegów przeznaczonych dla Twojego auta w pakiecie dla auta nowego, oraz zalet z nich wynikających.

 1. Z auta demontowane są koła w celu zabezpieczenia nadkoli, wewnętrznej strony felg oraz zacisków hamulcowych. Pozwoli to na zminimalizowane brudzenie oraz wżeranie się pyłu hamulcowego, ułatwi to zdecydowanie dalszą pielęgnację.
 2. Całe nadwozie auta jest bardzo dokładnie oczyszczane oraz odtłuszczane z fabrycznych naleciałości oraz już zebranych zabrudzeń nadwozia.
 3. Oczyszczenie dogłębne- glinkowanie
 4. Po wszelkich czynnościach auto jest dokładnie osuszane oraz obdmuchiwane w delikatny sposób nieszkodzący delikatnemu lakierowni.
 5. Inspekcja lakieru. Choć pracujemy z autem nowym, zwracamy uwagę na ewentualne niedoskonałości. 
 6. Delikatna korekta lakieru w celu usunięcia ewentualnych niedoskonałości posalonowych. Miejscowe mocniejsze usunięcie np. wżerów od owadów które bardzo szybko powstają w niezabezpieczonym delikatnym lakierze.
 7. Bardzo mocne i dokładne odtłuszczanie lakieru.
 8. Aplikacja wybranej powłoki ceramicznej na lakier.
 9. Aplikacja powłok ochronnych na resztę elementów auta jak szyby, felgi, lampy, el. plastikowe itp
 10. Zajęcie się detalami auta jak wnęki drzwi, opony, wlew paliwa, końcówki uk. wydechowego
 11. Zabezpieczenie komory silnika, aby na długi czas pozostała świeża i schuldnie wyglądająca. 
 12. Zaimpregnowanie wszelkich el. wnętrza, zabezpieczenie skór, el. plastikowych, materiałowych itp itd.